دریافت فایل: ادبیات نظری و پیشینه تجربی شخصیت و نظریه های شغلی

ادبیات نظری و پیشینه تجربی شخصیت و نظریه های شغلی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد ادبیات نظری و پیشینه تجربی شخصیت و نظریه های شغلی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید. ...

ادبیات نظری و پیشینه تجربی شخصیت و نظریه های شغلی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت و نظریه های شغلی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات55
حجم80/18 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdocx

توضیحات کامل

دانلود ادبیات نظری و پیشینه تجربی شخصیت و نظریه های شغلی که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

نظریه های رشد شغلی،نظام های مفهومی هستند که برای توضیح و توصیف ارتباطات ظاهری بین حوادث همراه هم،طراحی شده اند.این حوادث به علل و معلول های دیگری ختم می شود.همه ی آن ها بر ارتباطات بین صفات یگانه ی افراد و ویژیگی های جامعه ای که رشد در آن رخ می دهد تاکید دارند.تفاوت اصلی بین این نظریه ها در ماهیت عوامل موثر در روند تصمیم گیری شغلی است.

اما همه ی این نظریه ها نتایج مشترکی برای راهنمای شغلی دارند.
1- رشد شغلی طی مراحلی رخ می دهد که تا حدی به سن مربوطند اما تحت تاثیر عوامل زیادی در محیط فرهنگی اجتماعی است.به علت آنکه رشد شغلی فرایند مادام العمر است.برنامه های شغلی باید برای رفع نیازهای افراد درفراخنای زندگی طراحی شوند.


2-وظایف همراه با مراحل رشد شغلی حاوی گذارهایی هستند که نیاز است افراد بتوانند با هریک از گذرها،در هر مرحله ی زندگی مقابله کنند.کمک به افراد برای عبور از آنها مفهومی کلیدی است که همراه بهبود رشد باید مد نظر قرار گیرد.


3-بلوغ شغلی از طریق تحقق وظایف رشدی در زنجیره ی مداوم مراحل زندگی،کسب می شود.نقاط مرجع ایین پیوستار اطلاعات مهم برای استفاده در رشد شغلی فراهم می کنند.


4-خودپنداره بر تصمیم گیری شغلی موثر است.خودپنداره یک پدیده ی آماری نیست،بلکه روند مداومی است که آرام آرام و یا ناگهانی،همزمان باتغییر محیط افراد را تغییر می دهد.خودپنداره ی صحیح به بلوغ شغلی کمک می کند.


فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش شخصیت و نظریه های شغلی

مفهوم شناسی شخصیت32
تعریف شخصیت32
ویژگی شخصیت34
نظریه های رشد34
نظریه های رشد شغلی36
نظریه صفت مدار37
نظریه خصیصه عامل38
نظریه هالند39
ارزشیابی نظریه هالند44
کاربرد نظریه هالند47
تیپ شناسی هالند49
تحقیقات انجام شده
پشینه تحقیقاتی در ایران

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"

مبانی نظری شخصیت

پیشینه تحقیق شخصیت

مبانی نظری نظریه های شغلی

فصل دوم پایان نامه شخصیت

پیشینه تحقیق نظریه های شغلی

فصل دوم پایان نامه نظریه های شغلی

مبانی نظری شخصیت و نظریه های شغلی

پیشینه تحقیق شخصیت و نظریه های شغلی

فصل دوم پایان نامه شخصیت و نظریه های شغلی

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال