دریافت فایل: ادبیات نظری و پیشینه تجربی فراتحلیل

ادبیات نظری و پیشینه تجربی فراتحلیل

مشخصات فایل مورد نظر در مورد ادبیات نظری و پیشینه تجربی فراتحلیل آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید. ...

ادبیات نظری و پیشینه تجربی فراتحلیل

دانلود نمونه فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی با عنوان مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراتحلیل بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید


مشخصات فایل
تعداد صفحات67
حجم203/485 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdocx

توضیحات کامل

فرا تحلیل در واقع نوعی تحلیل ثانویه است. وقتی نتایج مطالعات منتشر شده پیرامون یک موضوع خاص بدون توجه به داده های اصلی اولیه به صورت کمی ترکیب شود و به یک نتیجه گیری کلی بینجامد، فرا تحلیل به عنوان نوعی تحلیل ثانویه صورت می گیرد( دلاور وگنجی، 1391 ص 5به نقل لیویت ، 1991).

با توجه به تعاريفي كه در اينجا مطرح شد مي توان نتيجه گرفت:فرا تحليل، نوعي پژوهش درباره پژوهش هاي ديگر است. فرا تحليل را مي توان مطالعه و بررسي نظا ممند پژوهش هاي گذشته دانست. یعنی در این روش پژوهش هايي كه همه درباره يك عنوان خاص به عمل آمده اند مجدداً مورد مطالعه و با يكديگر مقايسه می شوند .در واقع می توان با استفاده از فنون آماري خا ص، نتائج همه آن پژوه ش ها را با يكديگر تلفيق و تركيب نموده و به يك نتيجه واحد رسيد. چنين كار ي، خود يك پژوهش مستقل محسوب مي شو د. تفاوت اين نوع پژوهش با پژوه ش ها ي ديگر در اين است كه جامعه آماري انها، پژوهش ها ي قبلي است و واحد تحقیق آ ن، هر يك از پژوهش هاي اوليه و مستقل پيشين است. با این روش به اطلاعاتي می توان دست پيدا کرد كه اطلاعات اوليه موجود در پژوه شهاي گذشته، آن را نشان نمي دهند.

فراتحلیل مقید به یک روش آماری خاص نیست و درواقع دارای ماهیتی کمی و چند روشی است. علاوه بر این شامل روش یا روش هایی نیست که با آن بتوان چیزی را ثابت کرد . در حقیقت فرا تحلیل هدف نیست، بلکه تدبیری برای نیل به اهداف تخصصی پژوهشگراست(دلاور وگنجی، 1391 ص 3به نقل از بلالاک ، 1983).فراتحلیل را می توان به عنوان یک بازنگری پیشینه پژوهشی در نظر گرفت که مبنی بر انگاره تراکمی دانش است. زیرا مهمترین فرض این انگاره آن است که دانش حالت تراکمی دارد و پژوهشگران بر اساس آثار و یافته های پژوهشگران قبلی مطالعات خود را پیش می برند. به بیان دیگر در این انگاره پژو هش های امروز برپایه پژو هش های دیروز بنا می شوند و پژو هش های امروز پایه پژو هش های فرداست(دلاور وگنجی، 1391 ص 4به نقل مرتون ، 1973؛ نیومن ، 2000).


فهرست
«ادبیات وپیشینه پژوهش» 10
فراتحلیل : 10
تعریف فرا تحلیل: 13
تاریخچه فرا تحلیل: 16
ضرورت فرا تحلیل : 18
فراتحلیل و مرورنظاممند: 20
فراتحلیل 22
مرور نظاممند 22
جدول1-2 فراتحلیل در مقایسه با مرور نظاممند و مرور روایتی ( سنتی) 23
امتیازات فراتحلیل : 23
مراحل اجرای روش فراتحلیل : 24
مدل های فراتحلیل: 30
روش های تلفیق احتمالات(ترکیب نتایج) 31
تشخیص متغیر های میانجی. 34
ارزشیابی نتایج فراتحلیل به منظور کاهش خطا: 36
استنباط آماری در فراتحلیل 40
مسائل و مشکلات فراتحلیل : 42
کارکردهای فراتحلیل : 44
پیشینه پژوهش های خارجی: 47
پیشینه پژوهش های داخلی: 52
منابع : 56


"

فصل دوم پایان نامه فراتحلیل

مبانی نظری فراتحلیل

پیشینه تحقیق فراتحلیل

پیشینه داخلی فراتحلیل

پیشینه خارجی فراتحلیل

پیشینه پژوهش فراتحلیل

پیشینه نظری فراتحلیل

ادبیات نظری فراتحلیل

چارچوب نظری فراتحلیل

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال