دریافت فایل: پاورپوینت ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راههاي پيشگيري و تمرينات

پاورپوینت ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راههاي پيشگيري و تمرينات

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راههاي پيشگيري و تمرينات آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید. ...

دانلود ،
با فرمت ppt و در 29 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از پاورپوینت :وضعیت طبیعی مهره ها
به طور کلی ستون فقرات از 31 مهره تشکیل شده است که وظیفه مهم نگهداری قامت و حفاظت از نخاع را به عهده دارد وجود قوسها در ستون فقرات سبب دفع بهتر نیروهای وارد شده ونیز حرکات بالا تنه را به همه جهت ممکن و آسان می سازد. ستون فقرات از چهار قوس تشکیل شده است : قوس گرد نی ( 7 مهره) قوس پشتی (12مهره) قوس کمری(5 مهره) قوس خاجی(5مهره متصل)
مقدمه :
با توجه به دلايل متعددو پيشرفت تكنـولوژي و عدم آشنــايي به تأثير حركات بدني صحيح ، انسان سخت مغلوب بي حركتي شده است تا جايي كه دچار ضعف ، سستي و بيماريهاي گوناگون گرديده است و از نظر جسماني باعث گرديده توانايي انـجام خيـلي كارها از او صلــب گردد و از نظـر شكل ظاهر دچـار خيـلي ناهنجاريهاي ظاهري گرديده است .
عامل اصلي خيلي از بيماريها فقدان فعاليت هاي بدني است و همچنين استفاده نا صحيح از عضلات كه سبب شكل گيري و ضعف وناتواني شده و منجر به ناهنجاري هاي اندام هاي فوقاني وتحتاني مي گردد ..
اين ضعـف وناتـواني نه تنها شكـل ظاهري را تغييــر داده بلكه يكي از عوامل انزوا و افسـردگي است ، در ضـمن باعث فشار بر روي مفـاصل زانـو ،كمـر و آرتروززودرس مي گردد. .
در جامعه كنوني بسياري از جوانان از ناهنجاريهاي قامتي رنج مي برند ( داشتن شانه اي افتاده ، زانويي پرانتزي ، سر به جلو و...)

ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راههاي پيشگيري و تمرينات

دانلود پاورپوینت ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راههاي پيشگيري و تمرينات

پاورپوینت در مورد ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راههاي پيشگيري و تمرينات

تحقیق ساختار قامتي حركات اصلاحي تشخيص راه

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال